Aktualności i ogłoszenia
Już teraz zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat ANRO! W tej sekcji znajdziesz wiadomości na temat bieżących działań, aktualności o akcjach promocyjnych i wizerunkowych oraz wszystkie ogłoszenia firmowe.

Nowe Oferty Pracy

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Nasza firma od 34 lat oferuje swoje usługi poligraficzne, a od ponad 22 lat specjalizuje się w produkcji ETYKIET FLEXO.

Z przyjemnością informujemy, iż obecnie powstaje nowoczesna hala produkcyjna drukarni flexograficznej, a wraz z nią – nowe możliwości zawodowe dla wszystkich zainteresowanych pracą w branży poligraficznej.

Będzie to dla nas zaszczyt móc Państwa zaprosić do owocnej współpracy i… wspólnej przygody na pokładzie ANRO

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska pracy:

  1. OPERATOR MASZYNY POLIGRAFICZNEJ

OPERATOR MASZYNY POLIGRAFICZNEJ

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn poligraficznych
  • Przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Odpowiedzialność za czasowe i jakościowe wykonanie zleceń
  • Przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie wielozmianowym
  • Zmysł techniczny oraz zdolności manualne
  • Zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność doboru farb do druku według kolorystyki Pantone będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej przy obsłudze maszyn flexograficznych lub offsetowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Praca w systemie wielozmianowym
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • System szkoleń rozwijających kwalifikacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny

NIE ZWLEKAJ!!! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!!!

ANRO Firma Poligraficzno Handlowa Sp. z o.o.
Siewierska 196c
42-431 Zawiercie
T: 32 6724248
M: rekrutacja@anro.net.pl

www.flexo.anro.net.pl
www.anro.net.pl