Aktualności i ogłoszenia
Już teraz zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat ANRO! W tej sekcji znajdziesz wiadomości na temat bieżących działań, aktualności o akcjach promocyjnych i wizerunkowych oraz wszystkie ogłoszenia firmowe.

Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Chorzowie

15 września 2016 roku w Chorzowie zostało otwarte Centrum Edukacji Przeciwpożarowej. Jedyna tego typu placówka w Polsce mieści się 6 metrów pod ziemią w byłym magazynie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Firma ANRO była jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia, a jej przedstawiciele z zainteresowaniem wzięli udział w oficjalnej prezentacji nowo otwartego Centrum.

Centrum Edukacji Przeciwpożarowej to projekt ,który w prosty, jasny i atrakcyjny sposób uczy dzieci i młodzież podstawowych zasad ochrony przeciwpożarowej. Przejrzyście uświadamia zagrożenia bezpieczeństwa, jakie mogą przytrafić się nam każdego dnia np. jak zachować się podczas wypadku samochodowego, czy też zagrożenia zatrucia czadem oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Zwiedzający CEP w Chorzowie przechodzą przez ścieżkę bezpieczeństwa podzieloną na sektory tematyczne. Strefy wyposażone są w efekty specjalne, które w bardzo dokładny sposób prezentują skutki pożarów, wypadków komunikacyjnych i katastrof budowlanych.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Centrum Edukacji Przeciwpożarowej.

 

Informacje medialne:

http://katowice.tvp.pl/26957971/w-chorzowie-ruszylo-centrum-edukacji-przeciwpozarowej
http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/chorzow/a/centrum-edukacji-przeciwpozarowej-w-chorzowie,10630404/
http://mojchorzow.pl/i,centrum-edukacji-przeciwpozarowej-juz-czynne,200274,881081.html
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/edukacja-6-metrow-pod-ziemia/xkfnk9m
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-plonacy-las-rozbite-auta-tak-wyglada-centrum-edukacji-przeci,nId,2275804
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,20699232,w-chorzowie-otwarto-multimedialne-centrum-edukacji-przeciwpozarowej.html?disableRedirects=true