ANRO - Firma poligraficzna
ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy.

Czy Polscy Przedsiębiorcy Mogą Mówić Jednym Głosem?

Data wpisu 27.09.2015

„Czy polscy przedsiębiorcy mogą mówić jednym głosem?” – na tak postawione w tytule konferencji pytanie odpowiedzi szukali licznie zgromadzeni przedsiębiorcy, podczas konferencji w Zawierciu. Wydarzenie odbyło się 7 września 2015 r.

„Zrzeszanie się jest prawdopodobnie jedyną skuteczną metodą, by bronić wspólnych interesów” – to najważniejszy wniosek, jaki pojawił się podczas dyskusji pomiędzy przedstawicielami wielu różnych środowisk przedsiębiorców.

Konferencja została zorganizowana z inicjatywy firmy ANRO, wspieranej przez firmy z Zawiercia oraz Częstochowy. Głównym celem organizatorów było nadanie „pewnego impulsu” lokalnie i regionalnie do integracji środowiska MŚP. Biorąc pod uwagę frekwencję spotkania, można powiedzieć, że to się udało.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 100 osób, reprezentujących głównie mikro, małe i średnie firmy z województwa śląskiego. Na spotkaniu obecni również byli  przedstawiciele władz samorządu miasta Zawiercie oraz przedsiębiorcy z Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Lublina.
W spotkaniu uczestniczyli między innymi:
– Cezary Kaźmierczak, Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
– Jarosław Chołodecki, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych
– Dariusz Jadczyk, Prezes Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie

Druga część konferencji dotyczyła dyskusji z kandydatami na posłów w wyborach parlamentarnych 2015.Podsumowania oraz informacje medialne:

Portal Firm Rodzinnych: http://portal.firmyrodzinne.eu/erelacje/przedsiebiorcy-jednym-glosem

Projekt Firmy Rodzinne 2 – http://firmyrodzinne.eu/wydarzenia/przedsiebiorcy-jednym-glosem

Strona miasta Zawiercie – http://www.zawiercie.eu/aktualnosci_span/4757

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców – http://zpp.net.pl/aktualnosci/run,przedsiebiorcy-jednym-glosem,page,1,article,993.html

Inicjatywa Firm Rodzinnych – http://firmyrodzinne.pl/czy-polscy-przedsiebiorcy-moga-mowic-jednym-glosem…

Polskie Radio Katowice – http://www.radio.katowice.pl/zobacz,13569,Przedsiebiorcy-.html
http://www.radio.katowice.pl/zobacz,13569,Przedsiebiorcy-.html

Telewizja Republika – http://telewizjarepublika.pl/Czy-polscy-przedsiebiorcy-moga-mowic-jednym-glosem,patronaty,3880.html

Strona wydarzenia: http://konferencja.anro.net.pl

18