ANRO - Firma poligraficzna
ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy.

Zostańcie w Zawierciu !

Data wpisu – 27.09.2012

Na początku 2012 roku został przeprowadzony bardzo ważny dla mieszkańców powiatu zawierciańskiego projekt – „Zostańcie w Zawierciu.” Organizatorem tego przedsięwzięcia było Centrum Inicjatyw Lokalnych w partnerstwie z władzami samorządowymi i zawierciańskimi przedsiębiorcami.

Suma ufundowanych praktyk – 15 miesięcy dla 8 studentów.

Inicjatywa była ukierunkowana dwutorowo:

  • Zmiana nastawienia młodzieży (studentów i absolwentów uczelni wyższych ) na „emigrację” z lokalnej miejscowości i jej zastopowanie.
  • Podjęcie ważnej postawy zawierciańskich przedsiębiorców i pracodawców, by taką młodzież móc zatrzymać, zachęcając swoją ofertą pracy i możliwością inwestycji w młode talenty.

Firma ANRO ufundowała praktyki w swojej siedzibie i dała szansę młodym ludziom na rozwój zawodowy i samorealizację w pracy oraz na chęć pozostania i wspierania swoją obecnością własnego miasta i powiatu.

Dodatkowe informacje o projekcie:
http://www.zostancie.zawiercianin.pl/www/czym-jest-quot-zostancie-w-zawierciu-quot

Zostańcie w Zawierciu !