Aktualności i ogłoszenia
Już teraz zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat ANRO! W tej sekcji znajdziesz wiadomości na temat bieżących działań, aktualności o akcjach promocyjnych i wizerunkowych oraz wszystkie ogłoszenia firmowe.

Lodołamacze 2012

VII edycja ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze dobiega końca. Firma ANRO została nagrodzona przez Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zdobywając I miejsce w regionie w kategorii Zatrudnienie Chronione, a tym samym nominację do szczebla ogólnopolskiego konkursu. Jest to duży sukces i wyróżnienie, biorąc pod uwagę ilość zaangażowanych w projekt firm.

Lodołamacze promują zatrudnianie oraz działalność osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Wyróżnione firmy czują się odpowiedzialne nie tylko gospodarczo, ale również społecznie. Przecierają szlaki oraz wyznaczają nowe trendy i kierunki działania wśród pracodawców. Walczą z krzywdzącymi stereotypami, stając się wzorem godnym do naśladowania.

27 września w Zamku Królewskim w Warszawie będzie miała miejsce Wielka Gala i ogłoszenie ogólnopolskich laureatów. Walka Lodołamaczy nie odbywa się jednak pomiędzy uczestnikami projektu. Tutaj każdy jest zwycięzcą. Są to zmagania z tak trudną do zmiany mentalnością społeczną.