Aktualności i ogłoszenia
Już teraz zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat ANRO! W tej sekcji znajdziesz wiadomości na temat bieżących działań, aktualności o akcjach promocyjnych i wizerunkowych oraz wszystkie ogłoszenia firmowe.

Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu Maintenance oraz ANTYCOVID EXPO

W dniach 14-15 października nasza Firma uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu Maintenance oraz w pierwszych w Polsce Targach ANTYCOVID EXPO.

Technologia MAINTENANCE stanowi szereg rozwiązań, które pozwalają sprostać wymaganiom stawianym działom Utrzymania Ruchu. W tej tematyce na swoim stanowisku zaprezentowaliśmy system LOCKOUT/TAGOUT. Zwiedzającym jak i wystawcom mogliśmy przedstawić sposób wdrażania systemów LOCKOUT przez naszą Firmę oraz zaprezentowaliśmy nasze produkty związane z tą tematyką.

Drugi element wydarzenia stanowiły Targi ANTYCOVID EXPO. Jak sama nazwa wskazuje, wystawcy prezentowali przede wszystkim produkty oraz rozwiązania techniczne mające na celu ograniczenie zachorowalności na COVID-19. W tym zakresie nasza Firma przedstawiła szeroką ofertę oznakowań epidemicznych, które wprowadziliśmy, aby dbać przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo społeczeństwa.

Samo wydarzenie odbyło się w całkowicie bezpiecznych warunkach.

Wszyscy mamy nadzieję, że już za rok będziemy mogli się spotkać ponownie.