Aktualności i ogłoszenia
Już teraz zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat ANRO! W tej sekcji znajdziesz wiadomości na temat bieżących działań, aktualności o akcjach promocyjnych i wizerunkowych oraz wszystkie ogłoszenia firmowe.

Złoty Krzyż Zasługi dla prezesa firmy ANRO – Stefana Rotarskiego

LODOŁAMACZE 2012 to przedsięwzięcie promujące zatrudnienie oraz działalność osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Centralny etap konkursu miał miejsce 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie. W czasie Gali prezes ANRO Stefan Rotarski został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi nadanym przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, za działalność w ramach  przełamywania barier związanych z niepełnosprawnością.

Nie jest to jedyne wyróżnienie jakie firma ANRO otrzymała w ramach projektu. Podczas regionalnej Gali zdobyliśmy I miejsce w województwie śląskim w kategorii Zatrudnienie Chronione. Propagowanie tego rodzaju działalności rodzi korzyści dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy. Z roku na rok wzrasta liczba przedsiębiorstw nie mających wątpliwości, że zatrudnienie osób niepełnosprawnych nie wiąże się z żadnym ryzykiem, a jest wręcz długoterminową inwestycją w lojalnych i efektywnych pracowników.