Aktualności i ogłoszenia
Już teraz zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat ANRO! W tej sekcji znajdziesz wiadomości na temat bieżących działań, aktualności o akcjach promocyjnych i wizerunkowych oraz wszystkie ogłoszenia firmowe.

NOWE OFERTY PRACY W ANRO!

ANRO – drukarnia, w związku z budową nowoczesnego zakładu produkcyjnego oraz instalacją nowych linii produkcyjnych, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn poligraficznych
  • Przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Odpowiedzialność za czasowe i jakościowe wykonanie zleceń
  • Przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zmysł techniczny oraz zdolności manualne
  • Zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność doboru farb do druku według kolorystyki Pantone będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej przy obsłudze maszyn flexograficznych lub offsetowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (ponad 35 lat obecności na rynku, obecnie realizowana jest budowa nowej hali produkcyjnej),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pakiet medyczny.