ANRO - Firma poligraficzna
ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy.

ANRO

1985
Anna i Stefan Rotarscy rozpoczynają sitodrukową działalność rodzinną – ANRO
1996
Powstaje nowy dział produkcji – Flexodruk
1999
Przeprowadzka do nowej siedziby, tworzymy bezpieczne i ergonomiczne warunki pracy.
2004
Wystawiamy się po raz pierwszy na zagranicznych targach w Kijowie – Fire-Tech Extreme-Tech, a rok później INTERSCHUTZ Hannover i A+A Düsseldorf.
2008
Początek obecności w segmencie blokad Lockout Tagout – od tworzenia procedur bezpieczeństwa, wprowadzania systemu blokad po kontrolne audyty.
2012
Wieloletnie doświadczenie w druku wielkoformatowym daje początek narodzinom profesjonalnego studia wydruków Proofanacja – przy pomocy nowoczesnego parku maszynowego, powstają projekty z finalnym efektem wydruków na różnych materiałach.
2018
Jesteśmy czołowym producentem znaków bezpieczeństwa oraz oznakowania BHP i PPOŻ. w Polsce.