ANRO - Firma poligraficzna
ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy.

LODOŁAMACZE 2012

W VII edycji konkursu LODOŁAMACZE 2012 na szczeblu regionalnym – Firma ANRO została nagrodzona przez Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych otrzymując I miejsce w kategorii Zatrudnienie Chronione. Tym bardziej jest to dla firmy szczególne wyróżnienie, gdyż ilość zaangażowanych w projekcie firm była liczna.

Lodołamacze promują zatrudnianie oraz działalność osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Wyróżnione firmy czują się odpowiedzialne nie tylko gospodarczo, ale również społecznie. Przecierają szlaki oraz wyznaczają nowe trendy i kierunki działania wśród pracodawców. Walczą z krzywdzącymi stereotypami, stając się wzorem godnym do naśladowania.