ANRO - Firma poligraficzna
ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług związanych z poprawą bezpieczeństwa w pracy oraz w codziennych sytuacjach.

ANRO to czołowy polski producent oznaczeń bezpieczeństwa i systemów informacji wizualnej. Oprócz części produkcyjnej firma ANRO specjalizuje się również we wprowadzaniu oraz wdrażaniu na polskim rynku profesjonalnych rozwiązań z zakresu BHP i PPOŻ. Założycielami oraz właścicielami są Anna i Stefan Rotarscy.

GAZELE 2020


ANRO ma GAZELĘ!
Puls Biznesu kolejny raz potwierdził przynależność Firmy ANRO do grona elitarnego Klubu Gazel Biznesu. 21. edycja tego rankingu pokazuje, że ANRO Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. z Zawiercia znajduje się wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Tym bardziej jest to dla Firmy ogromny wypracowany sukces, biorąc pod uwagę pandemiczną sytuację trwającą w dalszym ciągu w kraju i na świecie. Stąd też składamy moc podziękowań dla naszych wszystkich Pracowników, Klientów, Partnerów Handlowych za wspólną aktywność i wzajemne wsparcie.